Thursday, July 23, 2020

Cykl koncertów w ramach projektu "W sieci dźwięków" - Kind Of Blue


Zapraszamy na cykl siedmiu wspaniałych koncertów, które zostały przygotowane w ramach programu "W sieci dźwięków". Siedem koncertów - ponad siedem godzin muzyki - kilkunastu znakomitych artystów. Wszystkie koncerty będą retransmitowane w sieci, a część z nich odbędzie się z udziałem publiczności - wszystko na profilu Fundacji Genarator Sztuki.

24 lipca - "Kind Of Blue" - Szczecin, Jazzment Klub - godz. 20.00.

"Kind Of Blue" - kolejne wydarzenie w ramach "W sieci dźwięków" - cyklu realizowanego przez Fundację Generator Sztuki w ramach programu "Kultura w sieci". "Kind Of Blue" Milesa Davisa to jedna z najważniejszych płyt w historii jazzu. Zespół pod kierownictwem Joanny Gajdy zabierze Was w podróż do swojego świata inspirowanego muzyką Milesa i nie tylko.

Joanna Gajda - fortepian
Bartosz Świątek - kontrabas
Krzysztof Kołłątaj - perkusja
Marcin Rakowski - instrumenty perkusyjne

Koncert - z udziałem publiczności - odbędzie się w klubie Jazzment w Szczecinie, zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym. Koncert będzie nagrywany i retransmitowany w sieci na stronach Fundacji Generator Sztuki. Wszystkie wydarzenia "W sieci dźwięków" dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...